Sa oled siin

Kavandatavad hankelepingud

Sotsiaalministeeriumi hangete korraldamist reguleerib ministeeriumi hankekord ja iga-aastaselt kinnitatav hankeplaan. 

Riigihangete korraldamist reguleerib Euroopa Liidu direktiividel põhinev riigihangete seadus. Riigihangete korraldamist puudutavad õigusaktid, juhised, juhendid ja abimaterjalid (sh korduma kippuvad küsimused) saab kätte e-riigihangete keskkonnast.

 

Hankeplaan ja hangete kord

 

Sotsiaalministeeriumi 2017. aasta hankeplaani leiad siit.
Sotsiaalministeeriumi hangete ja lepingute korraga tutvu siin.

 

Minihanked

Minihange, tähtaeg 14. september 2017

Kirjeldus: Sotsiaalministeerium kutsub Teid esitama pakkumust minihankele. Hanke esemeks on peresõbraliku tööandja programmi eksperthinnang, mille käigus tuleb läbi viia hankedokumendis esitatud tööd.

Pakkujaks võivad olla nii juriidilised kui füüsilised isikud, kes peavad vastama hankedokumendis toodud nõuetele. Hankedokumendiga saab tutvuda siin.
 

Tähtaeg: Pakkumuse esitamise tähtaeg on 14. september kell 17.00. Hinnapakkumine tuleb saata e-posti teel aadressile laura.viilup@sm.ee.

Lisainfo saamiseks palume pöörduda Laura Viilupi poole (laura.viilup@sm.ee).

Väikeostu hange, tähtaeg 8. jaanuar 2018

Kirjeldus: Sotsiaalministeerium kutsub Teid esitama pakkumust väikeostu hankele. Hanke esemeks on innovaatiliste lahenduste konkurss sotsiaalvaldkonnaga seotud probleemidele innovaatiliste lahenduste (teenused ja tooted) prototüüpide välja töötamine ehk innovatsioonitalgute korraldamine.

Pakkujaks võivad olla nii juriidilised kui füüsilised isikud, kes peavad vastama hankedokumendis toodud nõuetele. Hankedokumendiga saab tutvuda SIIN.

Tähtaeg: Pakkumuse esitamise tähtaeg on 8. jaanuar kell 11.00. Hinnapakkumine tuleb saata e-posti teel aadressile kristiina.tuisk@sm.ee.

Lisainfo saamiseks palume pöörduda Terry Ney poole (terry.ney@sm.ee).

 

Viimati uuendatud: 19. detsember 2017